Maak een afspraak: 088 - 500 2000

Informacje w języku polskim klinika kardiologii Holandia

Kardiolodzy HartKliniek zapraszają na badanie wszystkich zainteresowanych, zarówno ze skierowaniem jak i bez skierowania.

HartKliniek Nederland jest prywatną kliniką oferującą wysoko specjalistyczną pomoc w chorobach serca i naczyń krwionośnych.

Osoba ze skierowaniem od lekarza domowego zostanie przebadana i leczona bez dodatkowych kosztów w ramach własnego ubezpieczenia (sytuacja porównywalna z leczeniem szpitalnym).

Zapraszamy również osoby nie posiadające skierowania. Osoby te mogą skorzystać również z naszej oferty, na przykład w ramach prewencyjnego „HealthCheck” za odpłatnością obowiązującą w naszej Klinice.

Udzielamy wysoce specjalistycznych porad w zakresie wszystkich chorób serca i naczyń krwionośnych oraz gwarantujemy osobiste zainteresowanie pacjentem. Mówimy również po polsku.
Dodać można że w zakresie naszych zainteresowań skupiamy się również na kardiologii kobiecej, sportowej i genetycznej. Zapraszamy też na second opinion czyli dodatkową konsultację.
Listy oczekujących nie mamy.
Po telefonicznym kontakcie można zgłosić się jeszcze tego samego dnia do naszej Kliniki. Wszelkie możliwe badania zostaną wykonane natychmiast i bezpośrednio po ich wykonaniu pacjent otrzyma końcową diagnozę.
Współpracujemy bezpośrednio z najlepszymi oddziałami klinicznymi i akademickimi w Holandii.