Türkçe olarak bilgiler kardiyoloji kliniği Hollanda

HartKliniek Nederland Kalp ve damar hastalıkları üzerine en üst seviyede tıp merkezidir ve herkese hizmet vermektedir. Doktordan sevk belgesi olsun veya olamasın.

Eğer Hollandada sigortalıysanız ve doktorunuzdan sevk belgeniz var ise, bu durumda bütün masraflarınız kendi rizikonuz dışındaki kısım sigortanız tarafından karşılanıcaktır (aynen hastanede olduğu gibi).

Ayrıca doktor sevk belgesi olmadanda gelebilirsiniz. Örnek olarak Hollandada sigortanız yok ise, veya doktor belgeniz yok ise ve kendi isteğinizle kontrol olmak istiyorsanız, rahatlıkla gelebilirsiniz. (önleyici Healthcheck). Bu durumda masrafları kendiniz ödemeniz gerekir.

Her türlü kalp ve damar hastalıkları sorunlarınız için bize gelebilirsiniz. Ayrıca bayanların kalp sorunlarıyla özel olarak ilgileniyoruz ve second opinion içinde gelebilirsiniz.

Bizde bekleme süresi yoktur ve istediğiniz zaman gelebilirsiniz. Her türlü kalp kontrolu anında yapilir ve tespit sonucunu hemen alabilirsiniz. HartKliniek Nederland Hollandanın en iyi kaliteli klinik ve akademik hastaneleriyle birlikte çalışmaktadır.