arrow_left Alle nieuwsitems

Het HartKliniek hoofdkantoor gaat verhuizen

Vanwege de groei die HartKliniek de afgelopen jaren heeft doorgemaakt is het hoofdkantoor uit zijn spreekwoordelijke jasje gegroeid. Na mooie jaren in Almere is het nu tijd voor een volgende stap en verhuist het hoofdkantoor per 1 april 2024 naar Naarden.


Alle poliklinieken blijven op hun vertrouwde adres, ook de kliniek in Almere. Voor onze patiënten verandert er dan ook niks.


Lees hier meer nieuws

HartKliniek opent nieuwe vestiging in Nijmegen

HartKliniek opent maandag 19 januari 2026 een extra vestiging in Nijmegen: HartKliniek Nijmegen Dukenburg. [...]

HartKliniek gaat samenwerking aan met medische vertaalapp Ditto

HartKliniek gaat als eerste ZBC een samenwerking aan met de medische vertaalapp Ditto. Gemak voor patiënt staat voorop. [...]

Oproep aan sportverenigingen: win een reanimatietraining van HartKliniek

Vandaag, op World Restart a Heart Day, vragen wij aandacht voor het belang van reanimatie door omstanders. Bij een hartstilstand telt [...]

phone